Jäta menüü vahele
osaline tööaeg
 
Notifications
Clear all

osaline tööaeg

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
305 Vaatamised
(@Lenny)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3275]

kui töötaja käib tööl 20 tundi nädalas, sellest nt. 2 tundi laupäeviti, kas selle eest peab tasu rohkem maksma või ei pea, vabad päevad on nädala sees??????



   
Tsiteeri
 rmp
(@rmp)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Rohkem tuleb maksta siis, kui ta peaks mingil põhjusel tööle tulema oma plaanilistel puhkepäevadel. Laupäev, nagu ma aru saan, on tema jaoks graafiku järgi tööpäev ja tasu saab ta selle eest nagu iga teise tööpäeva eest.



   
ReplyTsiteeri