Jäta menüü vahele
Osalise koormuse tö...
 
Notifications
Clear all

Osalise koormuse töötamine ja pühad

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
234 Vaatamised
 xxx
(@xxx)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 21
Topic starter   [#5165]

Töötan osalise koormusega (0,8), ühel päeval nädalas ei käi tööl. Tavaliselt on kujunenud selleks reedene päev. Töölepingus pole ära fikseeritud, et peab just reedene päev selleks päevaks olema, mil mind pole tööl. Kui aga reedene päev on püha, kas siis on mul mingi õigus ka saada üks puhkepäev rohkem nädalas. Loodan, et minu küsimus on arusaadav ja leiate aega sellele vastata.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Osaline tööaeg on täis tööajanormist lühem tööaeg(osalise koormusega) ja peab olema kokkulepitud tööajanorm mingi kindla suhtena riiklikkust tööajanormist sul siis 0,8. Kui kõigil täistööajaga töötajatel kuu tööajanorm väheneb tänu pühadele siis samuti väheneb sinu kuu tööajanorm.



   
ReplyTsiteeri