Jäta menüü vahele
palga kohta
 
Notifications
Clear all

palga kohta

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
354 Vaatamised
 asta
(@asta)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2586]

Meile tuli tööle pensionär, osalise tööajaga,
kuupalk 1500.- Kuidas maksuarvestus?



   
Tsiteeri
(@nii on)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

*kui vanaduspensioniealine siis töötuskindlustusmaksu 0,6% kinni ei pea
*kui maksuvaba tulu arvestuse avaldus esitatud siis:
1500.- töötajale kätte

1500*33%=495.- sotsiaalmaks
1500*0,3%=5.- tööandja tkm.



   
ReplyTsiteeri