Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
644
Vaatamised
Topic starter
21/02/2012 4:33 p.l.
Selline mure,et lepingus on kirjas,et palgapäev on iga kuu 10kuupäev aga palka hilineb koguaeg ja makstakse kahesjaos.On see piisav põhjus,et saaks lõpetada tööleping erakorraliselt?
21/02/2012 4:49 p.l.
vaid siis kui suudate ka põhjendada mida negatiivset selline viivitus teile kaasa tõi.