Jäta menüü vahele
Palga maksmise nõud...
 
Notifications
Clear all

Palga maksmise nõude esitamise tähtaeg

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
425 Vaatamised
 TOM
(@TOM)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1864]

Tere,

Andke palun nõu. Individuaalse töövaidluse lahendamise seaduse § 6 lg 3 ütleb, et palga maksmise nõude esitamise tähtaeg on kolm aastat.
Kas saan õieti aru, et näiteks kui 08.08.2005.a. seisuga avastan, et 2001.aastast on mulle staazitasud jäetud maksmata, et siis on mul õigus nõuda max. ainult 3 aastat tagantjärgi raha, s.t alates 2002. augustist?



   
Tsiteeri
 MANN
(@MANN)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

JUST!!



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nõuda võid ikkagi kogu aja eest. Kui tööandja mõistab aegumist nõuda, siis töövaidluskomisjon seda ka arvestab.



   
ReplyTsiteeri
 Liis
(@Liis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Staazitasu tähjendab üldjuhul töötasustamist Avaliku teenistuse seaduse mõistes. Ükski ATS-i alla kuuluv asutus ei jäta sulle üldjuhul maksmta, sest see on personalitöötaja näpuksas. Räägi personalitöötajaga ja tuleta "ennast" meelde. Siis vaata mis edadsi juhtub.



   
ReplyTsiteeri
 Liis
(@Liis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

täiendaksin ennast muidgi ja lisaksin, et vastavalt atesteerimisnõuetele peab iga avalikteenistuja tundma ATS nõudeid ja kohustusi. Kus sa siiani olid.



   
ReplyTsiteeri