Jäta menüü vahele
palga süsteem !!!
 
Notifications
Clear all

palga süsteem !!!

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
305 Vaatamised
(@ardi mark)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#6765]

mul küsimus selline ,et kui ma olen täis kohaga tööl ja saan miinimum tasu,nüd tahetakse 0,5 tööle mind panna kas siis saan miinimum tasust pool,või mis moodi see on ???
ette tänades mark



   
Tsiteeri
 jah
(@jah)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

oleneb, kuidas sa tööandjaga kokkuleppele saad, aga jah seadus lubab minimaalselt võrdeliselt kohakoormusele palka maksta. poole kohaga siis pool miinimumi.



   
ReplyTsiteeri