Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
305
Vaatamised
Topic starter
18/04/2009 5:19 p.l.
mul küsimus selline ,et kui ma olen täis kohaga tööl ja saan miinimum tasu,nüd tahetakse 0,5 tööle mind panna kas siis saan miinimum tasust pool,või mis moodi see on ???
ette tänades mark
18/04/2009 5:57 p.l.
oleneb, kuidas sa tööandjaga kokkuleppele saad, aga jah seadus lubab minimaalselt võrdeliselt kohakoormusele palka maksta. poole kohaga siis pool miinimumi.