Jäta menüü vahele
Palga vähendamine
 
Notifications
Clear all

Palga vähendamine

8 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
330 Vaatamised
(@Kertu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6800]

Meile teatati,et palka vähendati 10%.Meile pole tehtud töölepingu muudatustest(st.pole allkirja kuskile andnud) aga tööd teeme samamoodi.Mis õigused nüüd mul oleks?Kas on nii et saan ära tulla,tööandja rikkus lepingut.Või kuidas need asjad on?



   
Tsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Suulise jutu peale ei saa midagi teha. Tuleks mõelda enne kui ära tulla,kas on ikka kusagile tööle minna.Palgapäeval võiks ju küsida, kui tl pole muudetud,mis alusel vähem maksti ? Siis saab edasi tegutseda.



   
ReplyTsiteeri
(@kätu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

aga kui minu töölepingut pole tööandja allkirjastanud,mis siis teha?ja mind ähvardab oht enne katseaja lõppu vallandamine.



   
ReplyTsiteeri
(@Minni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Enne kui ei ole TL allkirjastatud, ei pea töötaja üldse tööle asumagi.
Kui tööd on näiteks 2 nädalaks, siis ei pea TL tegema.
Ilma allkirjastamata TL, on oht et tõmmatakse nahk üle kõrvade...
Enne tuleks ikka mõelda, et TL oleks korrektselt vormistatud ja allkirjastatud, kui tööle hakata.



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas allkirjastamata tööleping on iseenesest muidu olemas?



   
ReplyTsiteeri
(@kertu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööle asumisel tehakse 2töölepingut 1tööandjale(millel on tema allkiri olemas) ja teine töötajale(sellel puudub tööandja allkiri).Kuidas siis käituda ja mul on katseaeg



   
ReplyTsiteeri
(@kertu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui sõlmitaxe 2töölepingut millest 1 jääb tööandjale(sääl tema allkiri)olemas aga minu omal puudub tema allkiri mida siis teha.mul katseaeg läbi



   
ReplyTsiteeri
(@Mannu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ega personalitöötaja koll ole. Mine palu kenasti endale koopiat.
Ega sa ei pea ütlema, et sinu eksemplaril allkirja pole...



   
ReplyTsiteeri