Tere !
Firmas 2 töötajat.Palgaprogrammi ei ole.Milliseid dokumente palgaarvestuseks täita ?
Tänan !
Laadige alla http://www.merit.ee/palk.html
Merit Palk prooviversioon ja saate palgaarvestust teha tasuta kuni viiele töötajale.
alustaks ikkagi tööajatabelist,kus tunnid kirjas vastavalt sellele arvutad kas kuupalga või tunnitasu alusel oleneb kuidas lepingud on
Kõik saab alguse tööajatabelist (kusjuures see on kohustuslik pidada!). Siis edasu koosta palgaarvestustabel, mul tehtud exelis ca 15 töötajale ja toimib väga hästi. Palgalipikute printimise võimalus ka olemas, aga siiani pole töötajad küsinud. Ja siis on veel palgaarvestustabelite põhjal koostatud iga isiku kohta exelisse tema jooskva aasta palga ja maksude arvestus.
Tööajatabeli vorm (ja palju muid vajalike dokumendivorme ) http://www.hrm.ee/index.php?show=article&group=93&articleid=94