Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,490
Vaatamised
16/12/2002 5:50 p.l.
Kas palga suuruse töölepingus võib sätestada järgmiselt: "Eesti Vabariigis kehtiv palga alammäär" või on vajalikud ka konkreetsed numbrid?
16/12/2002 6:42 p.l.
Minu meelest ei eksitaks kummalgi juhul seaduse vastu. Aga lihtsam oleks kirjutada "EV kehtiv palga alammäär", kuna konkreetse numbri kirjutamisel tuleks alammäära muutumise korral teha iga kord lepingusse muudatus...