Jäta menüü vahele
palgamäär
 
Notifications
Clear all

palgamäär

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,213 Vaatamised
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#97]

Kui töötajale arvestatakse palka sooritatud tööoperatsioonide alusel (tükitöö), kas sellisel juhul on siiski vaja töölepingus märkida palgamäär (palga alammäär)?
Kuidas toimida siis, kui töötaja reaalselt ei teeni alammäära välja ja põhjused ei tulene tööandjast?



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Igal täiskoormusega töötajal peab igakuine töötasu olema vähemalt riiklik palga alammäär. Kui töötaja mingil põhjusel seda välja ei teeni, siis peab tööandja juurde maksma, olgugi et põhjused ei tulene temast.



   
ReplyTsiteeri
(@annaliisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Loe vahelduseks ka palgaseaduse paragrahvi 18!



   
ReplyTsiteeri