Jäta menüü vahele
palgapäev
 
Notifications
Clear all

palgapäev

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,143 Vaatamised
(@janne)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 17
Topic starter   [#9254]

Mida teha või kuidas käituda,kui palk pole õigeks ajaks laekunud ja endal tuleb makse maksa?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1. Esitada tööandjale kirjalik nõue kohustuse täitmiseks.
2. On õigus nõuda viivist mis on 8,25% aastas, 0,02% päevas.
3. Kui asi pidevalt jätkub saab töötaja TL erakorraliselt ülesöelda ööandjapoolse kohustuse olulise rikkumise tõttu st. tööandja on oluliselt viivitanud töötasu maksmisega(TLS§91(2)2)) alusel.
Ja nõuda hüvitist kolme kuu keskmise töötasu ulatuses (TLS§100(4)).

Aga, et omad maksud õigel ajal ikkagi ära maksta tuleb vast laenu vms. võtta.



   
ReplyTsiteeri
(@janne)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 17
Topic starter  

milline see nõue on ?ei tea seadustest eriti midagi kahjuks ja kuidas saab tööleping üles öelda



   
ReplyTsiteeri
(@janne)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 17
Topic starter  

ja äkki annate oma meili aadressi et saaks veel uurida täpsustavaid küsimusi kuna paistate teadvat seadusi



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööinspektsiooni juristid annavad tasuta sellist nõu.

http://www.ti.ee/



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui seadustest midagi ei tea siis tuleb need ette võtta ja lugeda. Nõue on ikka selline - kes, mida, mille alusel, kellelt ja miks nõuab.
Ei anna oma e-maili ma niisama, sest internet on sellist infot täis ja tõesti on olemas meil ka TI.



   
ReplyTsiteeri
(@janne)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 17
Topic starter  

Ärge siis pahandage aga tean ja usun Teie vastutesse,siis küsin siit ikka abi.Tänud



   
ReplyTsiteeri