Jäta menüü vahele
Palgaprobleem
 
Notifications
Clear all

Palgaprobleem

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
472 Vaatamised
(@Hilise mõtlemisega)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1912]

Kui palju on netopalk, kui brutopalk on 5078.25?
Kui selgub, et on valesti palka makstud, kui pika aja taha võib nõuda hüvitust?



   
Tsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Palga arvestamiseks natuke vähe andmeid. Teen ühe võimaluse, kuid kõik oleneb paljudest asjaoludest-missugune leping, kas liitunud koh. kogumispensioniga, kas tehtud avaldus maksuvabastuse kohta(1700).Palga number võiks ka tänapäeval olla ilma sentideta.Seega---5078.25-51.-(1%)-102.-(2%)-774.-(5078.25-1700*24%)=4151.25. Kõigepealt palu selgitust palgaarvestajalt, oleme meiegi lihtsalt inimesed ja vahel on ka eksimine inimlik.Uuri ka oma töölepingut.



   
ReplyTsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nõudeõigus on tagasiulatuvalt kolm aastat.



   
ReplyTsiteeri
(@Abix sulle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri
(@Algaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

To: Abix sulle - kas sarnast abi kalkulaatorit on ka puhkusekompensatsiooni arvutamiseks?



   
ReplyTsiteeri
(@To Algaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Üldkasutatavt kalkulaatorit ei ole mina küll näinud, sest puhkusetasu arvutamiseks on märgatavalt rohkem andmeid vaja: palk, mismoodi puhkusetasu arvutada, mitu päeva igas kuus arvesse võetakse jne.



   
ReplyTsiteeri
(@Algaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Selge siis, tänan vastamast.



   
ReplyTsiteeri