Jäta menüü vahele
Palgata puhkus -sot...
 
Notifications
Clear all

Palgata puhkus -sots.maks?

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
423 Vaatamised
 Anni
(@Anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1746]

Tere,soovin teavet selle kohta,kui töötaja läheb palgata puhkusele 2 kuuks(Soome tööle), ta on osalise tööajaga(75%). Juunis oli haiguslehel, alates 21.o6.algas palgata puhkus. Kuidas peaks toimima,kuna tal väjamakset pole,kas pean selle osa kuu eest arvestama sots.maksu miinimumilt? kuna ta on 75% tööajaga,kas selle 700 x 75%= 525 kr x 33%?
Ja muidugi vastavalt jagan selle kal.päevadega?
Kas mu loogika on õige. Palun vastata:aitäh.



   
Tsiteeri
 aga
(@aga)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

palgata puhkuse ajaks tööleping ju peatub.



   
ReplyTsiteeri
 Anni
(@Anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Veelkord,kas keegi oskab aidata,kas palgata puhkuse aja eest,kui muud väljamaksu ei ole peab arvestama sots.maksu ,seaduses on see segaselt väljendatud. kellel on olnud kogemusi?



   
ReplyTsiteeri
 Anni
(@Anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas tõesti keegi ei oska vastata täpselt,kuidas sellega on? vastusega kiire.



   
ReplyTsiteeri
 anni
(@anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TÖÖSUHE TÖÖANDJA JUURES PEATU
Kui tähtajatu töölepingu alusel sõlmitud töösuhe tööandja juures peatub ja tööandja ei maksa antud perioodi eest sotsiaalmaksu (näiteks: töötaja võtab palgata puhkust, astub tegevteenistusse, läheb lapsehoolduspuhkusele jne), tuleb tööandjal sellest Haigekassale teatada kümne kalendripäeva jooksul.

Kindlustuskaitse peatub kahe kuu möödumisel töö – või teenistussuhte peatumisest, kui Tööandja ei maksa peatumise aja eest sotsiaalmaksu.

ja veel osalis tööajaga töötajal on kõik samad õigused mis täis tööajaga töötajatel kui on haigekassa kindlustus teie poolt tuleb maksta ikka 700 pealt



   
ReplyTsiteeri