Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
257
Vaatamised
13/07/2007 5:39 p.l.
Tere!
Küsimus on selles, et mu tervisele oleks hea sanatooriumis ravida. Kas mul on õigus saada selleks palgata puhkust või on vajalik haigusleht?
Sanatoorium asub Venemaal ning ravimise kataksin muidugi ise.
Ettetänades
13/07/2007 9:41 p.l.
Palgata puhkust saab kokkuleppel tööandjaga. Haiguslehte ei saa ju kui sa haige pole!