Jäta menüü vahele
palgata/tasustamata...
 
Notifications
Clear all

palgata/tasustamata puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
582 Vaatamised
(@Miina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8376]

Tere!

Kui töötaja soovib minna palgata puhkusele ca 2-ks kuuks ja kui meie võimaldame tööandjana seda teha, siis töötaja kirjutab avalduse. Aga mis on tööandja kohustus - maksta selle aja eest töötaja pealt sotsiaalmaksu? Kuidas seda arvestatakse?



   
Tsiteeri
 link
(@link)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri