Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Palk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
349 Vaatamised
 mall
(@mall)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2646]

Kui tekib peaaegu igakuu ületöötunde, siis kas tööandajal on õigus ületöötundide eest maksta kord kvartalis, või peaks see ikka laekuma iga kuu? Ise sooviks, et ikka igakuu koos palgaga, aga tööandja nii ei soovi millegipärast:(



   
Tsiteeri
 e
(@e)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

see peab su lepingus kirjas olema kas töötad kuupalgaga või summeeritud tööajaga



   
ReplyTsiteeri