selline asi,et mul oli töötunde tehtud 175h.ülemus maksis mulle ainult miinimumi.aga miinimum tunnitasu on ju 27kr/h.siis peaks palk ju oloema 4100 mitte 3852.nii ta teeb kogu aeg ,et tee tunde kui palju tahes aga ikka maksab vähem.kuhu ma peaksin sellise probleemiga pöörduma.
Teil on ehk summeeritud tööaja arvestus siis ongi nii, et ületunnid selguvad alles arvestusperioodi lõpus. Kui näiteks teed ühes kuus 175h siis teisel,kolmandal või neljandal kuul teed üle tehtud tundide võrra vähem tööd - töötunnid kuude lõikes kokku õiged ja oled saanud ka iga kuu eest ettenähtud palga.
Mul küsimus mis kuust on jutt?
175h on näiteks sept.kuu normist hoopis vähem!
Ja kui sul on töölepingus kuupalk 4350 kr kokkulepitud siis 27 kr-ga arvestust ei tehta.
see on sep.kuupalk.meil ei ole kuupalk vaid tunnitasu.sellepärast on vähem,et ülemus ei maksa nende tundide eest kui tal ei ole meile tööd anda ja käsib meil koju jääda.kuigi seaduste järgi ta peaks ju ka need tunnid kinni maksma.
tänan.