Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

palk

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
400 Vaatamised
 lc
(@lc)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2011]

Tere!
Küsimus selline - kas Eestis on mingi seadus, mis reguleeriks palga igaastast suurendamist? Töötan ettevõttes ja 4 viimast aastat saan sama palga - kas seadus lubab nõuda tööandjalt rohkem raha?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Kui tööülesandeid lisatud ei ole, sis ei pea ka palka tõstma. Kui muidugi tegemist ei ole palgaga, mis jääb alla miinimumpalga.



   
ReplyTsiteeri
 lc
(@lc)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kas arvesse ei lähe hinnade tõus?



   
ReplyTsiteeri
 Ma
(@Ma)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuidas töö- nii ka palk. Kui ikka tubli ja vajalik töötaja, küll seda märgatakse!



   
ReplyTsiteeri
(@töötaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

nõua palka juurde !!!

ise ei anna sulle keegi juurde.

kui juurde ei anta mine mujale. kahjuks Eestis on parim viis palka juurde saada uude firmasse minemise teel.



   
ReplyTsiteeri