Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,150
Vaatamised
12/08/2003 2:30 p.l.
Küsimus järgmine - jään 20 august dekreeti, millal makstakse mulle augusti palk, kas kohe või alles septembris kui palgapäev?
12/08/2003 5:38 p.l.
Minu teada on see puhtalt kokkuleppe küsimus. Kindlasti pole tööandjal kohustust see enne dekreeti minemist välja maksta.