Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
367
Vaatamised
Topic starter
25/08/2006 12:31 p.l.
Kas võib töötajale (tema enda soovil) maksta palka EUR-des?
25/08/2006 2:36 p.l.
JURIST SELGITAB: Eestis tohib töö-tasu maksta vaid Eesti kroonides
2006-06-19 Eesti Päevaleht
http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=468