Jäta menüü vahele
Palk ja ettevõtte l...
 
Notifications
Clear all

Palk ja ettevõtte laekumised

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
720 Vaatamised
(@Merili)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8762]

Tere,

Kõigepealt suur tänu, et ons elline lehekülg, kus saab nõu küsida. Jõudu ka edaspidi!

Küsimus aga oleks, et olen hetkel töölepinguline töötaja. Lõpetan töölepingu ning ei lähe dekreeti vaid hakkan seejärel peale sünnitust saama vanemahüvitist. Kas aga vanemahüvitisega paralleelselt mulle 100% kuuluv ettevõte võib väljastada endisele tööandjale minu vanemahüvitise saamise perioodil konsultatsiooniarveid. Raha jääb ettevõttesse, teda ei võeta välja ei dividendide ega palgana.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mitte tööandjale vaid töö tellijale esitab teie firma arveid, jah loomulikult võib seda teha ja peabki, sest ettevõtluse eesmärk on omanikele kasu teenimine.
Vanemahüvitist mõjutaks aktiivne tulu saamine nt. töötasu, juhatuse liikme tasu jms., omanik aga saab dividende ja see on pasiivne tulu.



   
ReplyTsiteeri