Jäta menüü vahele
palk ja maksud
 
Notifications
Clear all

palk ja maksud

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
353 Vaatamised
(@sirje)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#2558]

kui veebruari palga maksan viimasel veebruarikuu
päeval,kas siis maksud 10.veebruariks



   
Tsiteeri
 Urve
(@Urve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ikka 10 märtsiks deklareerid ja maksad veebruari väljamaksetelt maksud



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui väljamakse veebruari kuus siis need tasud ja maksud deklareerid veebruari(02) TSD-l, mille esitad MA-le ja ka maksud maksad 10.märtsiks.



   
ReplyTsiteeri
(@sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

selge,aitäh



   
ReplyTsiteeri