Jäta menüü vahele
Palk ja puhkuseraha
 
Notifications
Clear all

Palk ja puhkuseraha

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
468 Vaatamised
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8370]

Töötaja läheb puhkusele 01.06.2011, lepingujärgne palgapäev on arvestuse järgse kuu 10. kuupäev .Kas tal oleks õigus saada koos puhkusetasuga ka eelmise kuu palk, puhkusetasu maksti ka hilinemisega, s.o.01.06



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töötasu(palk) makstakse palgapäeval, pole mingit kohustust seda varem või hiljem teha.



   
ReplyTsiteeri