Jäta menüü vahele
palk, maksude arves...
 
Notifications
Clear all

palk, maksude arvestamine, deklareerimine

9 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
365 Vaatamised
(@Moonika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter   [#2546]

Tere
Kas ma saan õigesti aru, et
Kui JAANUARIS tehkase tööd ja tehtud töö eest makstakse välja 5.VEEBRUAR siis jaanuarikuu palk deklareeritakse APRILLIS ja maksud makstakse ka APRILLIS.

tehakse tööd - JAANUARN
makstakse palk - VEEBRUAR
jan.palga eest maksud ja deklaratsioon - MÄRTS



   
Tsiteeri
(@Moonika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter  

tehakse tööd - terve jaanuari kuu
palk makstakse välja - 5.veebruar
jaanuari palga eest maksud ja deklaratsioon - 10.märts



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nii jah.
Jaanuari töö - töötajale väljamakse(jaan.kuu palk) 05.veebruaril - TSD veebruari kuu(02) nimega, mis esitatakse 10.märtsiks ja maksud makstakse ka 10.märtsiks.



   
ReplyTsiteeri
(@Moonika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter  

kas võib siis 5.veb teha: jaanuari kuu palga maksta, kohe samal päeval ka deklaratsioon selle palga kohta ja maksud maksta.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nii ei saa teha, sest 10.veebruariks deklareeritakse jaanuari(01) TSD, need väljamaksed mida maksti välja jaanuari kuus.



   
ReplyTsiteeri
(@Moonika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter  

Viimane asi, et märtsis siis ikkagi maksan jaanuaris tehtud töö eest palgamaksud ja deklareerin ka need samad maksud.



   
ReplyTsiteeri
(@Moonika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter  

või siis, et veebruaris maksan jaanuari kuu palga ja palgamaksud ning märtsis siis deklareerin.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Te peate sellest aru saama, ükskõik mis kuu palka maksate, deklareerida tuleb väljamaksu(selles kuu deklaril kui maksate töötajale palga välja) kuu järgi.

Veebruaris maksad töötaja a/a jaanuari kuus tehtud töö eest palga välja, siis tuleb see deklareerida veebruari TSD-l mis esitatakse 10. märtsiks ja maksud kannad ka MA üle 10.märtsiks.

TSD esitatakse väljamakse tegemise kuule järgneva kuu 10. kuupäevaks.



   
ReplyTsiteeri
(@Moonika)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter  

suur suur aitäh... siis ma teen kõik õigesti (nii nagu viimati siin kirjutasid) aga lihtsalt üks raamatupidaja ütles, et ma teen valesti.

suur aitäh... ilusat päeva.



   
ReplyTsiteeri