Jäta menüü vahele
Palk töölepingus
 
Notifications
Clear all

Palk töölepingus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
288 Vaatamised
(@hellik)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3766]

Kuidas tuleb töötasu suurus töölepingus kirja panna, kui tegemist on tükitööga?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eks siis nii tulebki kirja panna,et töötasu tükitöö alusel,aga see eeldab seda ,et mingi käskkirja või korraldusega on tükitöö hinded paika pandud.



   
ReplyTsiteeri
(@annaliisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõik on muidugi õige, mis puudutab seda PALGAARVESTAMISE SÜSTEEMI toetavat paberimajandust. Ainult, et töölepingusse fraasi "palk tükitöö alusel" kirjutada ei maksa. Seal tuleb kirjeldada kasutatavat palgaarvestamise korda ja seda toetavaid dokumente ning kõige tähtsam on siiski kirja panna ka kokkulepitud palgamäär, alla mille ei tohiks töötaja palka saada tingimusel kui ta täidab norme.



   
ReplyTsiteeri