Jäta menüü vahele
Paluks abi
 
Notifications
Clear all

Paluks abi

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
408 Vaatamised
 Mari
(@Mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2624]

Kui mul laps sündis 17.aprill 2005. siis kui kaua ma saan vanemahüvitis? Olin ka dekreedis.
Esimese palga sain siis juulis.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sotsiaalministeerium - Sotsiaalkindlustus - Vanemahüvitis
http://www.sm.ee/est/pages/index.html

Sellel lehel sisestage rasedus- ja sünnituspuhkuse alguspäev saate teada millal on viimane vanemahüvitise maksmise päev.



   
ReplyTsiteeri