Jäta menüü vahele
PALUN AIDAKE!
 
Notifications
Clear all

PALUN AIDAKE!

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
(@vendor)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6852]

Asi selline,et käskkirjaga kõrvaldati mind töölt kümneks graafiku järgseks tööpäevaks,ehk see kuu enam tööle ei pea minema. Kas ma saan karistuse ajal võtta haigus lehe ?? Ja kuidas mu palgaga on,tööd olen teinud see kuu kokku vist 5 päeva. Tööandja ütles et tema mulle miinimumpalka ei maksa,vaid maksab selle,mille olen reaalselt välja teenunid. Kas ta saab nii teha ?



   
Tsiteeri