Jäta menüü vahele
Palun fie autokulud...
 
Notifications
Clear all

Palun fie autokulude käibemaks

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
779 Vaatamised
 Olen
(@Olen)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#830]

Palun ma olen nüüd korralikult segadusse aetud. Kuidas fied enne esimest maid pidid arvestama oma sõiduauto käibemaksu. Mina kandsin 100% kuludesse ja arvestasin 2/3 tagasi. Aga kuidas pean ma nüüd tegema peale esimest maid. Sõiduauto on fie nimel ja sellega tehakse põhiliselt ametisõite v.a arvatud tööle ja koju. Kas üldse muutus peale esimest maid selel asjaga fiede jaoks midagi? Ja kas kaubiku, mis on fie nimel, puhul saab ikka 100% kuludesse kanda ja tagasi arvestada?



   
Tsiteeri