Jäta menüü vahele
Palun IMELIKULT abi
 
Notifications
Clear all

Palun IMELIKULT abi

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
335 Vaatamised
 RMP
(@RMP)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7166]

Selline olukord- tööandja on töötajale kätte andnud töölepingu ülesütlemisteatise(§89 lg 1), kuid nüüd töötaja väidab, et leidis teise töö ja tahab lahkuda päevapealt. Kas töötaja kirjutab nüüd avalduse(olgugi et oli planeeritud tööanja poolt ülesütlemine)ja lahkub töötajapoolse korralise ülesütlemise alusel? Aidake, palun, asja lahendada õigesti(juriidiliselt)



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui tahab lahkuda varem ja tööandja nõus (loomulikult, et on nõus) siis tuleks TL lõpetada poolte kokkuleppel ja selleks jah las kirjutab avalduse, et soovib TL lõpetamist poolte kokkuleppel.



   
ReplyTsiteeri