Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
335
Vaatamised
26/08/2009 11:30 e.l.
Selline olukord- tööandja on töötajale kätte andnud töölepingu ülesütlemisteatise(§89 lg 1), kuid nüüd töötaja väidab, et leidis teise töö ja tahab lahkuda päevapealt. Kas töötaja kirjutab nüüd avalduse(olgugi et oli planeeritud tööanja poolt ülesütlemine)ja lahkub töötajapoolse korralise ülesütlemise alusel? Aidake, palun, asja lahendada õigesti(juriidiliselt)
26/08/2009 1:37 p.l.
Kui tahab lahkuda varem ja tööandja nõus (loomulikult, et on nõus) siis tuleks TL lõpetada poolte kokkuleppel ja selleks jah las kirjutab avalduse, et soovib TL lõpetamist poolte kokkuleppel.