Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
883
Vaatamised
Topic starter
14/12/2012 1:56 e.l.
tere, selline mure, et firma läks pankrotti . Kas ma võin ennem tööle kusagile minna ,kui mul pole tööleping lõpetatud? Mis nüüd edasi saab ja mis ma tegema peaksin? Kas mingit toimetulekutoetust või töötuabiraha on võimalik taotleda?
Ette tänades!