Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
419
Vaatamised
15/06/2005 4:56 p.l.
Inimene on vanaduspensionär, 64 aastat vana, Firmas on inimene töödanud 3-4 aastat, töötab firmas mis läheb juuli alguses pankrotti. Talle teatati sellest juuni keskel. Kuidas ja mis moodi peaks tegelikult ja ausalt temaga käitutama. Ootan vastust.