Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
943
Vaatamised
Topic starter
28/06/2013 5:06 p.l.
Tere Imelik! Kõrgkooli pedagoog valiti avaliku konkursiga ja nimetati ametisse ning sõlmiti tööleping tähtajaga 5 aastat.Kas ma saan õigesti aru, et nüüd tuleb kindlasti see tööleping lõpetada ja sõlmida temaga uus tööleping uueks perioodiks ning ei tohi olemasolevat töölepingut pikendada? Aga kui temaga oleks sõlmitud tööleping näiteks 3 aastaks, siis oleks praegu võimalus olemasolevat töölepingut pikendada veel 2 aastaks!
Ette tänades!
30/06/2013 5:43 p.l.
Ega sellest lõpetamisest ju abi pole kui vahe jääb väiksemaks kui 2 kuud.