Jäta menüü vahele
pensioni sambasse m...
 
Notifications
Clear all

pensioni sambasse maksmised- ei soovi vabatahtlikult

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
318 Vaatamised
(@Pille)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6770]

Kas see seadus jõustub kindlalt- see pensioni II samba seadus, et riik peatab maksed sinna... Kui jah siis kas ma pean tööandjale kirjutama avalduse, et ma ei soovi enam ise ka siis maksta seda 2% vabatahtlikult või kuidas selle asjaga on ning millal?



   
Tsiteeri
 Lee
(@Lee)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Maksed peatuvad kõikidel 1.juunist kuni aasta lõpuni, sõltumata soovist edaspidi jätkata. Mingit avaldust Sa kuhugi kirjutama ei pea. 2010.a. maksad sel juhul kogumispensioni 0%, 2011.a. 1% ja alates 2012.a. jällegi 2%. Kui oled juba kogumispensioni II sambaga liitunud, siis lepingut katkestada ei saa.



   
ReplyTsiteeri