Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
696
Vaatamised
Topic starter
19/01/2012 4:34 p.l.
Töölepingus on määratud põhipalk 300 eur ja lisatasu (ärisaladuse hoidmine) 100 eur. Lisatasu makstakse igakuiselt. Kas selline variant on töötajale kahjulikum kui see et kogu summa oleks põhipalgana? Millistel juhtudel (puhkus, hüvitised lepingu lõpetamisel jne)?
19/01/2012 5:08 p.l.
Ei ole kahjulikum. Kõik lisatasud tõstavad keskmist päevatasu, seega saavad töötajad puhkusetasu jmt kõrgema keskmise määra järgi.
19/01/2012 6:21 p.l.