Jäta menüü vahele
Põhipalk ja lisatas...
 
Notifications
Clear all

Põhipalk ja lisatasu

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
696 Vaatamised
(@Gelit)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8624]

Töölepingus on määratud põhipalk 300 eur ja lisatasu (ärisaladuse hoidmine) 100 eur. Lisatasu makstakse igakuiselt. Kas selline variant on töötajale kahjulikum kui see et kogu summa oleks põhipalgana? Millistel juhtudel (puhkus, hüvitised lepingu lõpetamisel jne)?



   
Tsiteeri
 Kris
(@Kris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei ole kahjulikum. Kõik lisatasud tõstavad keskmist päevatasu, seega saavad töötajad puhkusetasu jmt kõrgema keskmise määra järgi.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri