Jäta menüü vahele
põhipalk+lisapalk
 
Notifications
Clear all

põhipalk+lisapalk

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
282 Vaatamised
 Anne
(@Anne)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#3703]

Enne oli firmas mõlemad,kuid nüüd kaob lisapalk ära.Jääb ainult põhipalk.Fikseeritud muutus on töölepingus,kuid kas peab ka käskkirjas ära märkima iga inimese kohta,et annulleeritud see käskkiri,millega neil lisapalk määrati?



   
Tsiteeri
(@marge)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei saa aru: fikseeritud töölepingus ja samas käskkiri? kus siis või kuidas siis? kui on töölepingus, et põhi+lisapalk, siis ühepoolselt muuta ei saa. kui sätestatud ainult käskkirjaga, siis neid võib jah iga kell muuta. teine aga on see, et kui lisatasu on kehtestatud lisatööle, siis ei pea ka töötaja lisatööd enam tegema, sest lisatöö eeldab ka lisapalga maksmist.



   
ReplyTsiteeri