Jäta menüü vahele
põhipuhkus peale em...
 
Notifications
Clear all

põhipuhkus peale emapalka?

7 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
328 Vaatamised
(@N37 ja Mia(01.04.2006))
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#3145]

Küsimus järgmine:
01.01.2006 jäin dekreeti
21.05.2006 alates jäin lapsega koju 3-aastaks,tegin tööandjale avalduse
AGA Kui ma soovin 2005a eest saamata jäänud põhipuhkust+dekreedis oldud aja eest 11p väjavõtta 2007 a mai/juuni kuidas peaksin toimima? Tegema avalduse lapsehoolduspuhkuse katkestamise kohta selleks ajaks kui olen põhipuhkusel?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Kõigepealt esitad puhkuseavalduse 2 nädalat enne puhkust. Lapsehoolduspuhkuse lõpetad samast päevast kui puhkus algab ja puhkusele järgnevast päevast jääd uuesti lapsehoolduspuhkusele. Avaldused võid kõik korraga esitada.



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Loomulikult on Sul õigus puhkus välja võtta nagu Kata kirjutas, kuid mis mõte sellel on ajal kui oled lapsepuhkusel ja saad emapalka?



   
ReplyTsiteeri
(@N37 ja Mia(01.04.2006))
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

to Sirje
...aga plaaningi puhkuse väljavõtta peale emapalga lõppemist st mais 2007 kuna viimase emapalga saan aprillis 2007.



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje veelkord)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Siis teed nii nagu Kata kirjutas.



   
ReplyTsiteeri
 mari
(@mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ja jälgi, et puhkuseraha ei maksta välja samal kuul, kui saad viimase vanemahüvitise. Mõistlikum oleks puhkuse väljamakse teha sel kuul, kui enam vanemahüvitise raha ei laeku pangaarvele.



   
ReplyTsiteeri
(@N37 ja Mia(01.04.2006))
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitähh vastamast:) Ma nii mõtlesingi,et kindlustada vähegi sisssetulekut mais siis võtan puhkuse alates 01.05.2007 kuni....juunisse jookseb välja sest töölepingu alusel on mul 30p + dekreedis oldud aja eest.



   
ReplyTsiteeri