Jäta menüü vahele
Pool kuud tööl
 
Notifications
Clear all

Pool kuud tööl

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
953 Vaatamised
(@Küsimus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9170]

Läksin 20 nov tööle. Kas palk arvutatakse tööpäevades võo kalendripäevades? Kas palk / tp nov •tegel tp on õihr? Ehk siis 1000 / 21 • 8= bruto tasu novembris.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töötasu makstakse ikka töö tegemise eest, ehk siis tööpäevade või tundide või tehtud tükkide alusel. Oleneb, mis sul lepingus kirjas on.



   
ReplyTsiteeri
(@küsimus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Milline TLS § ütleb, et palka makstakse ikka tööpäevade eest?



   
ReplyTsiteeri
(@küsimus)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Näiteks kuupalgaline, kes alustab töötamist tööandja juures poole kuu pealt?



   
ReplyTsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Milline seadus? TLS ja lihtne loogika ütleb, et töötasu saab töötamise eest. Kui kuupalgaline asub tööle poole kuu pealt siis jagatakse kuupalk selle kuu tööpäevadega ja korrutatakse selle isiku tööl oldud päevadega. Samuti ka näiteks siis, kui see isik on osa päevi haige. Siis ei maksta talle ju ka tervet kuupalka.



   
ReplyTsiteeri