Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
266
Vaatamised
16/05/2008 4:40 p.l.
Kui tööandja viivitab palga maksmisega nädal ja
siis maksab pool palgast.Kas on alust lõpetada tööleping par.82 alusel ?
16/05/2008 5:08 p.l.
18/05/2008 12:06 p.l.
Tööandja ei tohi oma suva järgi kanda pool palka. Tal peab olema selleks sinu nõusolek. Kui sina pole sellega nõus, et ta kannab sulle pool palka, või üldse ei küsigi su käest... peab ta kandma täispalga selleks kuupäevaks mis on töölepingus kirjas...
Vastasel juhul on tegemist tööandjapoolse töölepingu tingimuste rikkumisega, mis on täiesti piisav alus töölepingu lõpetamiseks.
18/05/2008 12:07 p.l.
... Lisaks on sul õigus veel viivitamise eest saadavale tasule!