Jäta menüü vahele
pool palka
 
Notifications
Clear all

pool palka

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
266 Vaatamised
 TOMM
(@TOMM)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5430]

Kui tööandja viivitab palga maksmisega nädal ja
siis maksab pool palgast.Kas on alust lõpetada tööleping par.82 alusel ?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah ja ka ei, saab vastata.

võid kohtulahendeid uurida http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=709



   
ReplyTsiteeri
(@vot nii!!!)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööandja ei tohi oma suva järgi kanda pool palka. Tal peab olema selleks sinu nõusolek. Kui sina pole sellega nõus, et ta kannab sulle pool palka, või üldse ei küsigi su käest... peab ta kandma täispalga selleks kuupäevaks mis on töölepingus kirjas...

Vastasel juhul on tegemist tööandjapoolse töölepingu tingimuste rikkumisega, mis on täiesti piisav alus töölepingu lõpetamiseks.



   
ReplyTsiteeri
(@vot nii!!!)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

... Lisaks on sul õigus veel viivitamise eest saadavale tasule!



   
ReplyTsiteeri