Jäta menüü vahele
Preemia ja vanemahü...
 
Notifications
Clear all

Preemia ja vanemahüvitis

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
814 Vaatamised
(@Maria)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8877]

Kui ma saan detsembris jõulupreemiat ning märtsis sünnib laps, kas siis see preemia kajastub ka vanemahüvitises, mida saama hakkan või detsembri töö eest saadud palk jaanuaris ei lähe sinna arvesse?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kuna preemialt makstakse ka sots.maksu ja kui see makstakse välja dets.kuus siis läheb arvesse.
Dets.kuu eest saadav töötasu mis makstakse teile jaanuaris ei lähe enam arvesse, arvesse läheb kõik see mis makstakse teile 2012 aasta sees.



   
ReplyTsiteeri