Jäta menüü vahele
prillid
 
Notifications
Clear all

prillid

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
322 Vaatamised
(@peeter)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#3160]

Olen FIE ja ostsin prillid millise %-ga ja millistel tingimustel võib nad kuludesse kanda ?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Oleneb millega tegeled ja kui palju vajad seal juures prille.



   
ReplyTsiteeri
(@peeter)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

Kui nägemine on -2,5 kusagil 1,2 päeva arvutitööd



   
ReplyTsiteeri
(@peeter)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

st. pool aega päevast arvutitaga



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Üldjuhul sõltub protsent Sinu töö iseloomust. Arvan, et 30-50 %. Kuid FIE kehtestab ju kõikidele kuludele, mida ta oma FIE tegevusega seotud kuludena kajastab ise nn kuluprotsendi.
Pead maksuinspektorile lihtsalt suutma ära põhjendama, kuid see ei tähenda seda et 100 % saaks kuludesse kirjutada.



   
ReplyTsiteeri