Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
325
Vaatamised
Topic starter
26/10/2006 2:43 p.l.
Kui tööline töötab ka puhkepäeval ja kuu lõpus tekib ületunde, siis kas tuleb rahalise hüvitamise korral maksta talle lisatasu 50% palgamäärast nii puhkepäeva eest + ka 50% lisatasu ületundide eest? See teeks siis kokku 100% lisatasu palgamäärast.
26/10/2006 3:46 p.l.
tuleks küll ...
27/10/2006 10:54 e.l.
Lisatasu makstakse ikka ainult ületundide eest, ehk kui töötas puhkepäeval näiteks 8 tundi ja sellega tekkis 8 ületundi, saabki nende 8 tunni eest 1,5 kordse töötasu.