Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

puhkus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
956 Vaatamised
 Anni
(@Anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#9178]

Tere.
Läksin tööle 02.07. 2013 ja tahaksin nüüd puhkust( 23.12.13-02.01.14) võtta,kas on üldse võimalik,või peab ikka 6 kuud ennem töötama.
Tänan.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Nõuda saate puhkust tõesti alles peale 6 kuud töötamist, varem saab vaid tööandjaga kokkuleppel.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ja pealegi peaks puhkuse soovi avalduse tööandjale esitama VÄHEMALT 14 päeva ette.



   
ReplyTsiteeri