Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
419 Vaatamised
 olga
(@olga)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1757]

tere. mind huvitab selline asi.ma olen poole kohaga tööl .tahaks teada kas mull on õigus saada puhkust ja kuidas arveestatkse puhkuse rahasid.kui mu palk on 1300 eeki.tänan vastuse eest.



   
Tsiteeri
 anni
(@anni)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

osalise tööajaga töötajal arvestatakse puhkust sama moodi kui täistööajaga töötajatel: aasta eest 28 päeva , 1 töötatus kuu eest 2,33 päeva
kui sinu palk on olnud 6 viimast kuud 1300.-
säilitatakse puhkuse ajaks palk



   
ReplyTsiteeri