Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

PUHKUS

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
410 Vaatamised
(@terje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1885]

tööleping lõpeb 15 dal kuupäeval, kas antud kuu eest saab ka puhkuse hüvitist või ei?



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Arvesse võetakse kogu töötatud periood. Kui see on näiteks 4 kuud ja 16 päeva, siis saad puhkusehüvitist 5 kuu eest, aga kui see on näiteks 4 kuud ja 10 päeva, siis 4 kuu eest.



   
ReplyTsiteeri