Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
366
Vaatamised
Topic starter
25/11/2009 12:25 p.l.
Tere, asusin tööandja juures tööle 02.2006, samal aastal sain puhkust 2 nädalat( 14 päeva), kolmel järgneval aastal puhkasin iga aasta 28 kalendripäeva. Kas ja kui palju on mul tagantjärele puhkust saada?
25/11/2009 12:49 p.l.
01.02.06-30.11.09 oled välja teeninud 107p, puhanud oled 98p seega kasutamata 9p
Topic starter
25/11/2009 2:33 p.l.
Aga olen olnud selle aja jooksul ka ühe nädala palgata puhkusel, kas see ka loeb midagi?
25/11/2009 3:56 p.l.
Mitte oluliselt.