Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

Puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
401 Vaatamised
(@Terje)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 10
Topic starter   [#7882]

Olen grupi peal ja õigus saada 7 päeva lisapuhkust.Tööandja väidab et saan siis 66kr.päev nagu ka laste eest saadaval puhkusel.kas see on õige või on grupi päevade eest saadav puhkus teise arvestusega.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tööandjal pole õigus. Selle 7 päeva eest saab puhkusetasu, nagu tavalise puhkuse eest. Ainult, et selle puhkusetasu saab tööandja riigilt tagasi küsida. Ja maksudest ainult tulumaks.



   
ReplyTsiteeri