Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
456
Vaatamised
Topic starter
07/04/2011 6:51 p.l.
Oskab siin keegi mind aidata !?
Kas minu arvutus on õige, kui palju mul on selle aastaeest puhkust saada ?
Dekreeti lähen 20 juuni, sünnitustähtaeg on 30 aug.
Dekreedi lõpp peaks olema, siis 7 nov (140 p).
Kas puhkust arvutan siis nii : 1 jaan.2011 kuni 7 nov. 2011 a. See teeb siis 10 kuud.
10x2,33=23,3 päeva, või on mul õigus saada kõik oma 28 päeva puhkust. Smaili
Tänan südamest kõiki vastajaid!
_________________
07/04/2011 7:13 p.l.
Välja teenid sa jah 10kuu eest puhkust, võid võtta ka kogu aasta puhkuse 28 päeva aga tea, et kui sa lhp tagasi tulles seda tööga tasa ei teeni nt.lahkud sealt töölt pead ette saadud puhkuse eest tasu tagasi maksma, seega soovitus ärge võtke puhkust ette.