Jäta menüü vahele
Puhkus ja puhkuseko...
 
Notifications
Clear all

Puhkus ja puhkusekompensatsioon

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
243 Vaatamised
(@Marek)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 14
Topic starter   [#4548]

ma asusin tööle 2006.a detsembri lõpus ja puhkust sain 25.06.2007 kuni 5.07.2007 ja seega 12 päeva, nende päevade eest sain ka puhkuserahasid.Nüüd olen töödanud kuni 25.10.2007 ilma puhkuseta ja esitasin lahkumisavalduse, kas mul on saada koos lõpurahadega veel puhkusekompensatsiooni ja kui palju?



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mis kuupäeval Sa tööle asusid ja millal on Sinu viimane tööpäev?



   
ReplyTsiteeri
(@Marek)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 14
Topic starter  

20.12.2006 läksin tööle ja viimane tööpäev oleks vist 22.11.2007



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töötatuid kuid seega 11. Kui puhkuse pikkus 28 kal. päeva, siis iga töötatud kuu annab 2,33 puhkuse päeva. Oled välja teeninud 2,33 x 11 = 25,6 kal. päeva puhkust, millest oled ära puhanud 12 kal. päeva ja kasutamata puhkust seega 13,6 kal. päeva. Nn. lõpuraha koosneb nov. töötasust ja 13,6 kal. päeva kasutamata puhkuse kompendsatsioonist.



   
ReplyTsiteeri