Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
432
Vaatamised
Topic starter
18/02/2011 2:47 p.l.
Tere!
Praegu olen haiguslehel kuni dekreedini ja kuna haigekassa maksab normaalselt, siis ei plaani enne dekreeti puhkust välja võtta. Siit siis ka küsimus, et kui ma plaanin puhkuse võtta välja peale seda, kui emapalk on läbi saanud, siis mille järgi arvestatakse puhkuserahasid? Mul on põhipalk + tulemustasu. Kas saan siis põhipalga järgi?
Ette tänades
18/02/2011 6:48 p.l.
TL kehtiva töötasu järgi.