Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
326
Vaatamised
Topic starter
13/08/2009 12:26 p.l.
Lugedes eilse Päevalehe artiklit puhkuste kohta tekkis küsimus. Vandeadvokaadi soovitus puhata kõigepealt vana perioodi puhkust - vana seaduse järgi tuli alati puhata jooksva perioodi puhkust esmajärjekorras. Kas see põhimõte enam ei kehti?
13/08/2009 3:25 p.l.
Kehtib küll.
Päris sõnasõnal seda soovitust ei tasu võtta, ikka uus ja veidi vana siis juurde sest vana saab 4 aasta jooksul kasutada aga uus aegub ju üldse ühe aastaga.